Вінниця
20.04.2024
2.58° C
Вгору

Вінницька громада передала нашим бійцям чергову військову допомогу

Генератор потужністю 150 кВт, п’ять монокулярів тепловізійних та стільки ж блоків багатоканальної швидкої зарядки Bandera Power передав від Вінницької громади міський голова Сергій Моргунов разом із секретарем міської ради Павлом Яблонським бійцям 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, повідомляє сайт ВМР.

Генератор потужністю 150 кВт військові використовуватимуть на позиціях, що розташовані трохи далі від лінії розмежування. Ним будуть забезпечувати також цивільних, адже ворог майже повністю зруйнував енергетичну інфраструктуру на східному напрямку, пояснює командир роти матеріального забезпечення 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу Сергій Журжа.

Окрім генератора, передали військовим також тепловізори та зарядні станції Bandera Power. Останні є безшумними, їх можна використовувати на передових позиціях.

«Літають квадрокоптери противника, які також можуть через шум виявити позиції наших хлопців. Тому такі зарядні станції, як Bandera Power – будуть допоміжними на нулі. Так само й тепловізори. З їх допомогою хлопці пересуваються і можуть виявляти противника», – пояснює військовий.

Допомогу передали відповідно до запиту військових, говорить Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Ми поспілкувалися з представниками військової частини. З останніми обстрілами росіян вони зазнали значного руйнування енергетичної інфраструктури. Тому попросили саме такий генератор, – говорить Сергій Моргунов. – Також з останніх проведених тендерів ми маємо тепловізори та зарядні станції, які будуть помічними нашим захисникам на нулі у їхній бойовій роботі».

Це не перша допомога для військових цієї частини, пояснює Сергій Моргунов. Загалом Вінницька громада у координації з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом підтримує понад 30 військових частин та з’єднань.

«У пріоритеті – звичайно ті військові частини, які базуються у Вінницькій громаді і знаходяться в зоні бойових дій. Крім того, вінничани служать у різних військових частинах. І за відповідними запитами і можливостями надходження того чи іншого обладнання – ми одразу передаємо його нашим Захисникам та Захисниця», – додає Сергій Моргунов.

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin