Вінниця
24.06.2024
16.09° C
Вгору

У Вінниці завершують опалювальний сезон

28 березня у Вінниці завершують опалювальний сезон.

Відповідне рішення сьогодні, 28 березня, затвердили під час чергового засідання виконкому міської ради. Підстава для рішення – стале підвищення температури зовнішнього повітря.

«На вихідні ми очікуємо потепління до 20 градусів вище нуля, тому потреби продовжувати опалювальний сезон наразі немає. Я хочу подякувати усім причетним службам, завдяки роботі яких ми гідно пройшли крайні шість місяців. Попри виклики воєнного часу, тепловики та управлінські компанії доклали всіх зусиль, щоб у домівках вінничан було тепло, а кількість аварійних ситуацій на мережах була зведена до мінімуму», – зазначає директор департаменту міського господарства ВМР Роман Фурман.

Варто зазначити, що завершення опалювального сезону 2023/2024 дає початок для підготовки до наступного опалювального сезону.

В закладах охорони здоров’я, соціального захисту, освітянських закладах, закладах культурного призначення громади та для інших споживачів опалювальний період завершать згідно з наданими заявами керівників відповідних закладів.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin