Вінниця
19.05.2024
19.06° C
Вгору

«Книжковий донат»: працівники департаменту соцполітики міськради зібрали понад сотню книг для нацгвардійців

Працівники Департаменту соцполітики міськради долучилась до літературної акції «Книжковий донат».
Завдяки цій ініціативі понад сотню книг сьогодні передано працівниками департаменту для поповнення бібліотечного фонду вінницьких нацгвардійців, інформує ВМР.

«Ідея зібрати книги для військових належить вінницькому поету і художнику Сергію Татчину. Коли ми побачили його заклик у соцмережах, одразу вирішили підтримати цю ініціативу, адже книжка — це потужна зброя, інструмент зцілення та розвитку. А подарувати книжки нашим Захисникам – це найменше, що ми можемо для них зробити. І водночас – це те, що під силу кожному з нас», – зазначає директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Бібліотека військової частини наразі переживає глибокий національний апґрейд і їй критично бракує україномовної літератури, розповідає методистка інформаційно-просвітницького хабу військової частини Національної гвардії України Лариса Колісніченко.

«Ми дуже радіємо усім літературним донатам, які написані рідною мовою. Наразі серед військовослужбовців популярними стали книги українських авторів в жанрі фентезі та детективу, історичних романів та пригодницьких історій, автобіографічні романи та духовна література», – додає методистка інформаційно-просвітницького хабу військової частини Національної гвардії України Лариса Колісніченко.

Більша частина книг, подарованих нацгвардійцям працівниками департаменту – історичної, суспільно-політичної тематики та художня література.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin