Вінниця
02.03.2024
6.4° C
Вгору

До Дня захисників та захисниць України у Вінниці пройдуть патріотичні онлайн заходи

14 жовтня Україна щорічно відзначає День захисників і захисниць України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. У Вінницькій міській територіальній громаді, як і по всій території країни, буде проведено низку подій. Культурно-мистецькі заходи проходитимуть переважно в онлайн форматі. Події спрямовані на національно-патріотичне виховання, популяризацію героїзму військового подвигу українців, вшануванню мужності та героїзму захисників та захисниць України. Також усі заходи прославляють та величають українську культуру та звичаї.

З нагоди відзначення Дня захисників і захисниць Україні у Вінницькій громаді проводитимуться наступні заходи:

12 жовтня, департамент культури міської ради та Міський Палац мистецтв спільно з Вінницькою міською радою проводитиме інтелектуальну гру батлум – «Cила нескорених» місце проведення «Royаl Pub». Початок об 18:30. Детальніша інформація: https://cutt.ly/wBnV4Ox.

13 жовтня, ВЦКС Малі Крушлинці об 12:00 проводитимуть онлайн презентацію відео-кліпу «Нас весна не там зустріла». Переглянути її можна за посиланням https://cutt.ly/UZrV4g8.

У ВЦКС Вінницькі Хутори відбуватиметься показ кінофільму онлайн – «Білий птах з чорною ознакою» об 17:00, за посиланням: https://cutt.ly/tX8GCJe.

Також впродовж дня буде транслюватись літературна відеo-композиція «Наші Герої» від ЗК «ВЦКС» – https://cutt.ly/YXBhTX3.

Бібліотека-філія №13 організовує вікторину «Козацька держава – наша гордість і слава!» – http://library13vmcbs.blogspot.com/https://www.facebook.com/Lib.Intercultural.Vin, вона триватиме впродовж дня.

14 жовтня, Вінницька дитяча художня школа об 10:00 ознайомить із віртуальною виставкою творчих робіт учнів закладу – https://www.facebook.com/vinnitskaia.hudozhka/https://www.instagram.com/vinnitskaia_hudozhka/. На сторінках соціальної мережі Музею Вінниці (спільно з Відділом комунікації ГУНП у Вінницькій області) транслюватиметься об 10:00 публікація інформаційно-просвітницького відео – https://www.facebook.com/MuseumOfVinnytsia.

Вінницька дитяча музична школа № 1 організовує об 12:00 до Дня захисників та захисниць України та Дня козацтва, мистецький проєкт «Наші серця з Вами, любі захисники!» – https://www.facebook.com/vinmuz.ucoz.ua/.

Вінницька дитяча музична школа № 2 об 12:00 транслюватиме музичне вітання, його можна буде переглянути за посиланням https://www.facebook.com/vinmuzshkola2/. А об 13:00 вінничани мають змогу переглянути виставку робіт учнів творчого відділення «Козаки – славетні сини України» https://www.facebook.com/vinmuzshkola2/.

ВЦКС Стадниця об 13:00 проведе на своїй сторінці онлайн-концерт «Козацькому роду нема переводу» – https://cutt.ly/RX8SvxJ.

Літературно-меморіальний музей М.М.Коцюбинського об 14:00 – демонструватиме виставку «Народні обереги» – https://www.facebook.com/M.M.Kotsyubynsky.museum.

ВЦКС мкрн Пирогово об 14:00 проведе онлайн-концерт «Козацькому роду нема переводу!» – https://cutt.ly/tXBanKu.

Святковий онлайн-концерт транслюватиме на своїй сторінці у фейсбук ВЦКС мкрн Сабарів об 14:00 – «Батьківщину-мати вмію захищати» за посиланням https://cutt.ly/vX8FGOc.

ВЦКС населеного пункту Гавришівка об 15:00 проводитиме конкурсно-розважальну відео-програму «Гей ви козаченьки…» – https://cutt.ly/3XBssmB. А ЗК «ВЦКС» онлайн-концерт «Сила нескорених» – https://cutt.ly/YXBhTX3.

Від населеного пункту Щітки, до Дня села та Покрови Пресвятої ВЦКС об 16:00 за посиланням буде транслювати театралізоване свято «Гордість і душа держави Онлайн, її надія і оберіг – це захисники Україні» – https://cutt.ly/QX8KjzI.

Впродовж дня ВЦКС Великі Крушлинці можна буде переглянути вітання – https://cutt.ly/hX8H4Bi. Також Музей Вінниці на протязі дня демонструватиме показ відеоролику «Вінниця – столиця УНР. Ретроспектива» за посиланням: https://www.facebook.com/MuseumOfVinnytsia. Мистецький онлайн-проєкт «Козацькому роду нема переводу» – організовує ВДШМ, його перегляду можна долучитись за посиланням https://www.facebook.com/groups/137025590323550.

Також до Дня захисників та захисниць України та Дня козацтва, 14 жовтня, пройде ряд OFFLINE заходів. Так, об 12:00 Дитяча музична школа № 2 організовує виставку творчих робіт учнів творчого відділення «Козаки – славетні сини України» – «Прозорий офіс» (Замостя).

У кінотеатрі «Родина» відбудеться показ фільму «МАКСИМ ОСА» об 14:00, а о 18:00 – показ кінофільму «ВІЛЬНА ЛЮДИНА. ПРОЩА». ВДШМ «Вишенька» о 16:00 – організовує освітньо-виховний проєкт «Козацькому роду нема переводу» – укриття заводу «Маяк».

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin