08.09.2024
14.73° C
Вгору

Вінницькі веслувальники увійшли до 10-ки найкращих на чемпіонаті світу

Як повідомили на сторінці Управління спорту та рухової активності, Вінницькі веслувальники на байдарках та каное увійшли до 10-ки найкращих на чемпіонаті світу серед юніорів та молоді до 23 років.

Чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное проходив 17-21 липня 2024 року у м. Пловдив, Болгарія.

Четверо спортсменів Вінничини боролися з найкращими веслувальниками світу та гідно представили нашу країну на міжнародній арені:

• Селезньов Георгій разом з напарниками по екіпажу фінішував сьомим на олімпійській дистанції 500 метрів у байдарці-четвірці;
  • Путніна Юліанна за підсумками півфінального заїзду посіла 10 місце в загальному заліку, їй не вистачило всього однієї секунди, щоб потрапити до фіналу;
  • Нараєвський Володимир посів 12 місце в естафеті на 5000 метрів серед юніорів;
  • Довгий Євгеній за підсумками фіналів зайняв 37 місце на олімпійській дистанції 1000 метрів у байдарці-четвірці.

«Змагатися на одній арені з найкращими спортсменами світу в олімпійському виді спорту — це велике досягнення та чудовий досвід. Ми впевнені, що ваші найбільші перемоги попереду.

Продовжуйте вірити в себе і ви досягнете найвищих вершин!

Вітаємо тренерів і спортсменів КЗ ДЮСШ ім. Юлії Рябчинської з гарними дебютними результатами та високим рівнем підготовки наших спортсменів», – написали  у повідомленні.