Затримано вчорашніх вбивць поліцейського
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-21_15-22-02.jpg)
Затримали вбивць, які розстріляли 20-річного поліцейського на блокпосту в Гайсинському районі.
Деталі затримання згодом. Відомо, що їх впіймали в Одеській області.
Поліція підтвердила затримання підозрюваних
Їм загрожує довічне ув’язнення.
Завдяки злагодженій роботі оперативних служб було вставлено місцеперебування фігурантів — вони переховувались на території Одеської області. Зловмисники затримані за силової підтримки спецпідрозділу КОРД. Нападники — двоє військових, батько та син, 52 та 26 років, уродженці Вінницької області.
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
За фактом нападу слідчі розпочато кримінальне провадження за ст. 348 Кримінального кодексу України – Вбивство або замах на вбивство працівника правоохоронного органу у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків.
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснює Вінницька спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
![](https://scontent.fvin2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438865792_818576006977558_1395288691893729829_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=PwSeqKvhka4Ab6VTptD&_nc_ht=scontent.fvin2-1.fna&oh=00_AfDmql5DiKno9SUfWI6YcOSPbqdUqoF4bgHWjJPOF8ZOxA&oe=662ABE63)
![](https://scontent.fvin2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/439527010_818576056977553_176471192778601743_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=LVhzoTB6J44Ab654RVN&_nc_ht=scontent.fvin2-1.fna&oh=00_AfB20Cr6AXX6GHRJjmdjI5mqszMmSIYok3a_tDKUacjLLw&oe=662AE73C)
Коментарі у Facebook