Вінниця
19.05.2024
18.91° C
Вгору

«Вінниця у коміксах»: у місті розпочався прийом заявок на участь в конкурсі

У Вінниці вже вдруге серед дітей та молоді проведуть конкурс «Вінниця у коміксах».

Організатори запрошують талановитих юних вінничан та вінничанок, а також підлітків із внутрішньо переміщених сімей, які зареєстровані у Вінницькій громаді, поборотись завдяки своїм творчим здібностям за перемогу у конкурсі та отримати чудові призи.

Метою конкурсу, заснованого ГО «Простір Розвитку Особистості Бібліофан» та комунальним підприємством Вінницької міської ради «Офіс туризму Вінниці», є популяризація туристичних принад Вінниці, виховання патріотизму серед дітей та молоді, розвиток їх творчого потенціалу, виявлення і підтримка талановитих особистостей, спонукання в ігровій формі до вивчення історії, культури і традицій рідного міста.

Вперше його провели у 2023 році. Заявки подали більше 20 учасників віком 12-15 років, серед робіт яких було обрано 5 найкращих: 3 в номінації «Професіонали» (учні мистецьких шкіл та студій) і 2 в номінації «Аматори». Після підведення підсумків і визначення переможців було видано друкований збірник коміксів.

Цьогоріч верхню вікову межу для конкурсантів збільшили до 16 років. Тематика робіт може містити будь-які визначні місця або архітектурні памʼятки Вінниці, розповіді про видатних персоналій з історії Вінниці або вигаданих персонажів, які мандрують його куточками.

Конкурс уже традиційно складатиметься з 2 етапів-турів.

Для участі в першому турі потрібно з 18 березня до 5 квітня відправити на електронну адресу [email protected] сканкопію творчої роботи, фотографію автора, анкету учасника і текстовий файл з коротким описом малюнків.

У другий тур пройде до 10 учасників, відібраних журі конкурсу.

Його склад залишився незмінним з минулого року:

· Наталя Стафійчук, директорка Вінницької художньої школи;

· Ірина Ісова, голова правління ГО «Простір розвитку особистості Бібліофан»;

· Тетяна Маєвська, директорка Офісу туризму Вінниці;

· Олександр Нікітюк, голова правління ГО «Лабораторія актуальної творчості»; · Роман Крижанівський, видавець і автор коміксів.

Переможці отримають дипломи, друковані примірники збірки коміксів, сертифікати на безкоштовні екскурсії від КП «Офіс туризму Вінниці», призи від партнерів.

Детальніше про умови, критерії оцінювання робіт, а також зразок анкети учасника – у положенні про конкурс за посиланням.

За додатковою інформацією звертайтесь до організаторів за телефоном: + 38 (096) 775-67-95

А за новинами про перебіг конкурсу стежте на його сторінках в Facebook: та Instagram.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin