Батькам трійні міська рада виплатить 75 тисяч гривень
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2021/01/1524061.jpg)
Виконком Вінницької міської ради затвердив порядок надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям при народженні трійні або більшої кількості дітей. Таким родинам виплачуватимуть матеріальну допомогу в розмірі 25 000 гривень на кожну дитину. Документ опубліковано на сайті міськради.
Призначення та виплату одноразової матеріальної допомоги одному з батьків при народженні трійні або більшої кількості дітей здійснює департамент соціальної політики міської ради, який є головним розпорядником таких коштів.
Для призначення матеріальної допомоги необхідно подати наступні документи:
- заяву на ім’я міського голови;
- копії свідоцтв про народження дітей;
- довідку про склад сім’ї;
- копію паспорта заявника (сторінки 1 і 2, а також сторінка з відміткою про реєстрацію місця проживання);
- копію ідентифікаційного номера заявника;
- довідку про відкриття особового банківського рахунку або її ксерокопію.
Матеріальна допомога одному з батьків при народженні трійні або більшої кількості дітей призначається за умови, що звернення за її призначенням надійшло не пізніше дванадцяти календарних місяців після народження дітей та при умові, що один з батьків зареєстрований та проживає на території населених пунктів Вінницької міської територіальної громади не менше трьох років до дня народження дітей.
Одноразова матеріальна допомога не призначається у разі:
- позбавлення отримувача допомоги батьківських прав;
- відмови отримувача допомоги від виховання дітей;
- тимчасового влаштування дитини на повне державне утримання;
- перебування отримувача допомоги у місцях позбавлення волі за рішенням суду;
- смерті дитини (дітей).
Виплата одноразової матеріальної допомоги проводиться шляхом перерахування департаментом соціальної політики міської ради коштів на особовий рахунок одного з батьків-заявників через установу банку за їхнім вибором.