Сергій Моргунов привітав вінничан з католицьким Різдвом
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/QIpQrOvVVjV3TK0zGZOW.r575x340.jpg)
Сьогодні католики святкують Різдво Христове. З цієї нагоди мер Вінниці Сергій Моргунов привітав вінничан зі святом.
“Вітаю з Різдвом Христовим! Нехай ці дні будуть наповнені теплом спілкування з близькими та родинним затишком. І якщо так трапилось, що ви відзначаєте це свято на відстані – на відеозв’язку, не шкодуйте слів для найдорожчих людей. Радісних і світлих свят та Божого благословіння!”, – написав на своїй сторінці у Фейсбук Сергій Моргунов.
Також Сергій Моргунов закликав цінувати найважливіше – здоров’я, гармонію у стосунках і повагу.
Коментарі у Facebook