Вінниця
27.05.2024
12.95° C
Вгору

Вінницька дитяча музична школа № 1 з нагоди свого 90-річчя запрошує на концерт

16 квітня Вінницька дитяча музична школа № 1 відзначає 90-річчя з дня свого заснування, організовуючи звітний концерт під назвою «З музикою в серці». Цей концерт є завершальним заходом у серії подій, присвячених відзначенню цього важливого ювілею. Початок заходу о 17:00 у великій залі Вінницького фахового коледжу мистецтв імені М. Д. Леонтовича, де прозвучить 31 концертний номер. На сцену вийдуть 14 творчих колективів та солісти, а загалом у заході візьмуть участь близько 300 музикантів, серед яких також будуть випускники школи. Концерт проводиться на підтримку Збройних Сил України. Вхід вільний.

Як зазначає директорка закладу «Вінницька дитяча музична школа № 1» Тетяна Бурдейна-Публіка, викладацький колектив школи постійно здобуває великий досвід і дбайливо зберігає найкращі традиції школи, що сприяє зміцненню та розвитку духовного та професійного потенціалу педагогів та учнів.

«Однією з таких чудових традицій – створення творчих колективів, кожен із яких у свій час виступав на різноманітних концертних майданчиках міста та області. Цьогорічний концерт проходить, як і усі заходи нашої школи, на підтримку Збройних Сил України! Існування таких дійств підкреслює значущість позитивних дій задля нашого майбутнього», – говорить директорка.

Також вона зазначила, що за 90-то років школа виховала величезну плеяду митців, а це понад 6-ть тисяч учнів. Вони є її гордістю та історією.

«Зі всіх куточків світу шлють свої вітання рідній школі її випускники: композитори, виконавці, педагоги. Та навіть ті, хто не обрав музику своєю професією, несуть у своєму серці сонячну іскру любові до мистецтва, яку їм прищепили у музичній школі №1», – підкреслила Тетяна Бурдейна-Публіка.

У разі оголошення повітряної тривоги під час проведення події, захід призупиняється, а усі присутні мають прямувати в найближче укриття. Мапа укриттів за посиланням

«З музикою в серці»: Вінницька дитяча музична школа № 1 запрошує на благодійний концерт
Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin