Вінницька дитяча музична школа № 1 з нагоди свого 90-річчя запрошує на концерт
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/screenshot_5.png)
Як зазначає директорка закладу «Вінницька дитяча музична школа № 1» Тетяна Бурдейна-Публіка, викладацький колектив школи постійно здобуває великий досвід і дбайливо зберігає найкращі традиції школи, що сприяє зміцненню та розвитку духовного та професійного потенціалу педагогів та учнів.
«Однією з таких чудових традицій – створення творчих колективів, кожен із яких у свій час виступав на різноманітних концертних майданчиках міста та області. Цьогорічний концерт проходить, як і усі заходи нашої школи, на підтримку Збройних Сил України! Існування таких дійств підкреслює значущість позитивних дій задля нашого майбутнього», – говорить директорка.
Також вона зазначила, що за 90-то років школа виховала величезну плеяду митців, а це понад 6-ть тисяч учнів. Вони є її гордістю та історією.
«Зі всіх куточків світу шлють свої вітання рідній школі її випускники: композитори, виконавці, педагоги. Та навіть ті, хто не обрав музику своєю професією, несуть у своєму серці сонячну іскру любові до мистецтва, яку їм прищепили у музичній школі №1», – підкреслила Тетяна Бурдейна-Публіка.
У разі оголошення повітряної тривоги під час проведення події, захід призупиняється, а усі присутні мають прямувати в найближче укриття. Мапа укриттів за посиланням
![«З музикою в серці»: Вінницька дитяча музична школа № 1 запрошує на благодійний концерт](https://www.vmr.gov.ua/media/%D0%94%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%20%D0%97%D0%9C%D0%86/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2024-04-14_10-17-39-682.jpg)