Вінниця
20.04.2024
2.63° C
Вгору

У Вінниці працівники Медичного стоматологічного центру зібрали кошти на спецобладнання для 30-тої ОМБр ім. князя Костянтина Острозького

У Міжнародний день стоматолога, 9 лютого, співробітники МКП «Медичний стоматологічний центр» організували аукціон та лотерею з метою збору коштів для придбання необхідного обладнання для 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.

«Цьогоріч Міжнародний день стоматолога, який припадає на 9 лютого, колектив Медичного стоматологічного центру вирішив відзначити особливим чином. Ми влаштували благодійну ініціативу, щоб допомогти нашим військовим. Маємо підтримувати тих, завдяки кому можемо працювати задля здоров’я вінничан», – зазначив директор МКП «Медичний стоматологічний центр» Андрій Філевич.

Імена усіх працівників закладу, які взяли участь в ініціативі, написали на папірцях та склали в одну скриньку. Той, чиє ім’я витягнули, отримував подарунок, необхідний для професійної діяльності. Призи надали спонсори-партнери – торгові марки, які продають стоматологічні інструменти та матеріали.

Спеціальний приз отримував також учасник, хто зробив найбільший донат – це тубус від протитанкової ракети.

А ще колектив влаштував аукціон, де лотом стала фотокартина з зображенням винищувача, який пілотує «Привид Вінниці» Karaya. Її подарувала благодійна організація «Світла Україна».

Загалом працівникам Медичного стоматологічного центру вдалося зібрати 46,5 тисяч гривень. Кошти передали військовим з 30-тої окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького для закупівлі п’яти станцій радіоелектронної боротьби.

Як зазначив директор Медичного стоматологічного центру Вінниці Андрій Філевич, медики закладу регулярно долучаються до допомоги військовим. На фронті бойовою медикинею наразі служить одна з медсестер закладу.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin