Вінниця
22.07.2024
17.28° C
Вгору

Ще один герой повернувся додому на щиті: Вінниця сьогодні віддає останню шану воїну Олександру Фігурному

Творив українську історію на майдані в період Революції Гідності, а з початком повномасштабного вторгнення в перших лавах рушив на захист Батьківщини. Фігурний Олександр Володимирович воював у складі 14-ї бригади оперативного призначення «Червона калина» Національної гвардії України із березня 2022 року. На війну пішов добровольцем. Після вишколу у Великій Британії керував на лінії зіткнення групою ударних БпЛА. Загинув під час виконання бойового завдання 7 лютого на Запорізькому напрямку. Воїну навічно залишилося 41…

Олександр Фігурний народився 13 вересня 1982 року. Закінчив Вінницький технічний ліцей, а потім із відзнакою – Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського за спеціальністю «Трудове навчання та технології». Працював у IT-сфері, створив сім’ю та ростив сина.

«Олександр захоплювався спортом. Брав участь у марафонських забігах, велосипедних гонках, сплавах на байдарках, а також підіймався у гори. Для нього популяризація здорового способу життя була надважливою метою. До занять спортом долучав як свого сина, так племінників і похресників. А ще – усіма силами прищеплював дітям любов до України, яку так щиро любив сам. Із родиною багато подорожував, їх можна було побачити на різноманітних етнофестивалях на підтримку самобутніх традицій, – розповідають рідні полеглого Героя. – На війну Олександр пішов добровольцем, бо розумів, що у нього маленький син. Хотів залишити йому майбутнє у вільній, незалежній Україні…»

Друзі памʼятають його як людину честі й борця за справедливість. Він завжди тримав слово і був готовий підставити плече підтримки.

Церемонія прощання з Олександром Фігурним розпочнеться о 12:00 у поминальній залі за адресою: вул. А. Медвідь, 2.

Поховають воїна о 13:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin