Вінниця
12.04.2024
18.02° C
Вгору

У Вінниці зі 100-річним ювілеєм привітали Заслужену вчительку України з фізвиховання Ніну Сердечну

Ще одна мешканка Вінниці, Ніна Сердечна, святкувала свій 100-річний ювілей 25 березня. Ця заслужена вчителька України та активна спортсменка отримала привітання з нагоди ювілею від директорки департаменту соціальної політики Валентини Войткової, директорки департаменту освіти Оксани Яценко та депутатки міської ради Світлани Василюк.

У липні 1949 року Ніна Петрівна закінчила Київський державний інститут фізичної культури за спеціальністю “Фізична культура”. Понад 30 років жінка пропрацювала у Вінницькій школі № 1. Навчала дітей легкої атлетики та гімнастики.

“Я обожнювала своїх учнів. Була їхнім тренером. Багато із них займали призові місця на різного роду змаганнях. Також ми разом із чоловіком виховали двох чудових доньок. Я маю чотирьох онуків та 5 правнуків. Усі вони так чи інакше долучені до спорту. Я й сама намагаюся бути активною. Кожного дня роблю зарядку, ходжу на прогулянку, сама підіймаюся сходами на 5 поверх. Закликаю всіх займатися спортом, зранку робити зарядку. Це наше здоров’я”, – говорить Ніна Сердечна.

За наполегливу працю та активну позицію ще у 1969 році жінці присвоїли звання Заслуженого вчителя з фізичного виховання.

“На педагогічній ниві Ніна Петрівна досягла високих успіхів. По її життєвому шляху бачимо, що це людина, яка є справжнім педагогом, вона залюблена у свою справу. Це людина, яка жила школою. Освітяни, які працювали із Ніною Петрівною, відгукуються про неї, як про вчителя з великої літери. Освітній сфері нашого міста є на кого рівнятися”, – говорить директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Ювілярка отримала грамоту міської ради. Ніну Сердечну відзначили за значні заслуги перед Батьківщиною, багаторічну плідну трудову діяльність, особистий внесок у виховання молоді на героїчних та трудових традиціях українського народу, відданість громадянському обов’язку. Крім того, їй вручили грошову допомогу.

“Раді вітати ще одну ювілярку нашої громади. Це честь, мати серед жителів нашого міста таких активних, цілеспрямованих, спортивних та життєрадісних людей. Крім цієї допомоги, яку Ніна Петрівна отримала сьогодні, відповідно до нашої Комплексної програми “Основні напрями соціальної політики”, вона почне отримувати довічну щомісячну матеріальну грошову допомогу, в розмірі прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб з бюджету територіальної громади”, – розповідає директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Ніна Сердечна стала четвертим 100-річним ювіляром, яких привітали з початку цього року. Наразі ще 6 вінничан наближаються до святкування такої поважної дати.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin