Наверх

Вінничани стали менше хворіти на COVID-19

За минулі вихідні у Вінниці зафіксували 58 нових підтверджених випадків коронавірусу.  Стаціонари вінницьких «ковідних» лікарень завантажені на 41,2%, реанімаційні відділення – на 76%. Про це повідомляє міська рада. 

 

«Хвиля захворюваності на коронавірус у Вінницькій міській територіальній громаді  йде на спад. Ми вже два тижні спостерігаємо поступове зниження захворюваності,  кількість госпіталізацій теж значно зменшилась. Але важких хворих ще багато. В реанімаційних відділеннях перебуває 38 пацієнтів, всі вони не вакциновані. За минулу добу від коронавірусу померло п’ятеро людей. Нині в міських «ковідних» лікарнях знаходиться 190 пацієнтів. Незважаючи на те, що ситуація стабілізувалась, не можна нехтувати протиепідемічними правилами й рекомендаціями», – говорить директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

 

Повний курс щеплень пройшли 133 791 людина, це – 44, 6% від дорослого населення громади. Нині першою або двома дозами імунізувались 151609 (50, 5%) мешканців Вінницької міської територіальної громади.

 

Щоб отримати інформацію про роботу центрів та пунктів вакцинації Вінниці, слід перейти за посиланням https://new.vmr.gov.ua/vaktsynatsiia#3 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin