Наверх

Вже завтра Вінниця знову стане «жовтою»

Учора, 13 грудня, на засіданні Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли рішення про скасування у Вінницькій області червоного рівня епідемічної небезпеки з 15 грудня.

 

«В Україні вже п’ять тижнів поспіль фіксується тенденція до зменшення кількості зареєстрованих випадків COVID-19. Найбільша кількість випадків у нас була з першого по сьоме листопада 152 263 випадки. За минулий тиждень було зареєстровано 61 210 випадків. Ці показники дозволяють нам вивести з червоного рівня епідемічної небезпеки ще дві області: Вінницьку та Хмельницьку», зазначив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. 

 

У «жовтій» зоні карантину забороняється:

  • робота закладів освіти, в яких вакциновано принаймні однією дозою менш ніж 100% співробітників;
  • проведення масових заходів, за виключенням атестації здобувачів освіти;
  • робота кінотеатрів, театрів та інших закладів культури;
  • робота закладів громадського харчування, окрім замовлень на виніс та доставки;
  • робота спортзалів, басейнів;
  • діяльність закладів із розміщення, окрім готелів, санаторних і соціальних закладів;
  • міжобласні та міжнародні перевезення.

Ці обмеження не діють, якщо відвідувачі та працівники закладів мають «жовтий» або «зелений» сертифікат вакцинації, міжнародне свідоцтво про вакцинацію, іноземний COVID-сертифікат, негативний результат ПЛР-тесту або сертифікат про одужання від COVID-19.

 

Роботу транспорту в «зеленій» зоні зрівняли з правилами роботи в «жовтій» зоні – в міському і внутрішньообласному можна займати всі сидячі та половину стоячих місць. А в міжобласний і міжміський пускатимуть тільки за наявності документів про вакцинацію або перенесеної хвороби.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin