Вінниця
21.06.2024
23.93° C
Вгору

Морозильні камери для вакцин від COVID-19 може виробляти вінницький завод

Сьогодні, Сергій Моргунов відвідав завод “Грін Кул” і за результатами зустрічі у Вінниці зможуть випускати спеціальні морозильні камери для зберігання вакцин від COVID-19.

“Сьогодні зустрівся з керівництвом підприємства та обговорив перспективи реалізації проекту. Для Вінниці він цікавий. Адже, за розрахунками Міністерства охорони здоров’я, у першому півріччі наступного року в Україні почнуть щеплення від коронавірусу. Вакцина вимагає зберігання та транспортування при температурі – 70 градусів. Тому нам необхідно мати холодильні комплекси у медичних закладах та мобільні камери для дотримання цих умов. Розробка агрегатів для забезпечення ультранизьких температур, а також сертифікація нової продукції займе кілька місяців. Далі завод зможе налагодити виробництво установок – не лише для вітчизняного ринку, а і на експорт.
Також важливо, що уже влітку на підприємстві зможуть приступити до серійного виробництва апаратів штучної вентиляції легень. Прототип першого апарату вже виготовили. Розробники компанії готують зразок до проведення державної сертифікації та клінічних тестувань, які триватимуть близько 3-4 місяців. Переконаний, це важливий внесок у боротьбу з епідемією, сподіваюсь, що скоро вінницькі ШВЛи рятуватимуть життя людей.”

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin