Вінниця
21.07.2024
25.16° C
Вгору

У Вінниці Міжрегіональний гумштаб організував перегляд мультфільму для малечі

Сьогодні, 27 червня, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб спільно з Вінницькою міською радою традиційно організував дозвілля для малечі. 130 дітей безкоштовно побували на сеансі в кінотеатрі «Cinema City», переглядаючи мультфільм «Думками навиворіт».

Серед учасників чергового розважального заходу в межах акції «Діти мають право на дитинство» були діти з-поміж ВПО, діти Захисників та Захисниць, а також малюки з багатодітних, малозабезпечених сімей та діти-сироти.

Понад півтори години дітки різних вікових категорій переглядали анімаційний фільм, який познайомив маленьких глядачів із різними видами емоцій: радість, сум, страх, гнів, тривога, заздрість.

Як і передбачали організатори заходу, спостерігаючи за головною героїнею, діти змогли краще зрозуміти, що самі час від часу відчувають та як із цим справлятися.

На захід завітала і сім’я вінничан – бабуся Олена із шестирічною онукою. Дівчинка дуже полюбляє мультфільми, тому в кінозал йшла з радістю.

«Такі заходи дуже цінні для нас, оскільки вони відволікають від подій та повітряних тривог. Ми вже не вперше в кінотеатрі, але дякуємо за безкоштовну можливість першими бачити нові мультфільми», – поділилася бабуся Олена.


Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin