Вінниця
21.07.2024
20.82° C
Вгору

3 тисячі гривень в обмін на 15 років вʼязниці: чоловіка із Вінниччини засудили за держзраду

Колегією суддів Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області ухвалено вирок у справі про державну зраду відносно жителя Уланівської громади. Його визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України, і призначено йому покарання у виді позбавлення волі на строк 15 років з конфіскацією всього належного йому на праві приватної власності майна.

Про це інформує пресслужба Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області.

Обвинувачений добровільно фотографував об’єкти та інфраструктуру на території Хмільника і Хмільницького району, таким чином надаючи представникам іноземної організації допомогу в проведенні підривної діяльності проти України в умовах воєнного стану. Від організації він отримав кошти в сумі 3264 грн.

Під час судового розгляду обвинувачений вину у вчиненні інкримінованого йому злочину не визнавав. У судовому засіданні обвинувачений запевняв, що не діяв на шкоду інтересам України.

Раніше обвинувачений уже був засуджений за виправдовування збройної агресії РФ проти України, глорифікацію її учасників (чч. 2, 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України).

Дослідивши усі докази та заслухавши сторони обвинувачення і захисту, Хмільницький міськрайонний суд визнав доведеним вчинення особою особливо тяжкого злочину проти основ національної безпеки та призначив остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк 15 років з конфіскацією всього належного йому на праві приватної власності майна.

Вирок законної сили на даний час не набрав.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin