Вінниця
19.07.2024
28.12° C
Вгору

Переваги використання захисних ролет

Переваги використання захисних ролет

Як захистити вікна приватних будинків та вітрин магазинів від пошкоджень? Для цього призначені вуличні ролети. Це сучасні системи, що кардинально відрізняються від металевих решіток, які раніше постійно встановлювали на вікна. В чому полягають переваги використання захисних ролет, піде мова в нашій статті.

Конструктивні особливості захисних ролет

Почнемо з того, з яких елементів складаються рольставні. Захисні ролети на вікна – ретельно продумані системи, що є різновидом жалюзі. Вони складаються з полотна, напрямних та механізму керування. Ролети монтуються у віконні отвори та виконують відразу декілька функцій.

Акцентуємо увагу на тому, що у ході виробництва конструкцій використовуються довговічні матеріали, які витримують навантаження та відрізняються стійкістю до зовнішніх факторів. Керування полотном здійснюється ручним способом або за допомогою автоматичної системи. Вуличні ролети закриваються ручною засувкою, кнопкою на ключі чи замком з ключем. Клієнти розглядають різні варіанти та обирають те, що їм підходить за всіма параметрами.

Головні переваги захисних ролет

Тепер поговоримо про те, чим особливі сучасні системи, що наразі використовуються замість металевих ґрат. Важлива перевага – багатофункціональність. Вуличні ролети встановлюють на вікна для вирішення декількох завдань. До них належить захист від грабіжників, зменшення витрат на опалення, захист від погодних умов та забезпечення конфіденційності.

Звісно, є й інші переваги, які ми теж розглянемо:

  • кольори під будь-який екстер’єр – є можливість обрати колір захисних ролет, який краще за все підходить в конкретному випадку. Це може бути стандартний варіант (білий чи коричневий) або ж щось особливе: металік, антрацит, зелений. Вибір залежить від власних побажань та від того, який колір фасаду;
  • тривалий термін експлуатації – вуличні ролети, виготовлені з якісних матеріалів, використовуються протягом багатьох років. Вигідна покупка повністю себе виправдовує;
  • різні механізми управління – ручне та автоматичне керування полотном. Обирайте те, що Вам потрібно;
  • стійкість до зовнішніх факторів – полотно не вигорає під ультрафіолетовими променями, не піддається корозії, не потребує фарбування. Захисні ролети протягом довгого часу зберігають початковий зовнішній вигляд.

Де замовити довговічні та надійні захисні ролети?

Nikoss – компанія, що виготовляє якісну продукцію та надає гарантію. Захисні ролети відповідають стандартам, оскільки у ході виробництва використовуються перевірені матеріали. Конструкції виготовляються на замовлення в обумовлені терміни. Компанія надає додаткові послуги, серед яких варто назвати виклик замірника на об’єкт та послуги майстрів, що встановлюють вуличні ролети на вікна.

Звертайтесь до надійного виробника, щоб отримати якісні та довговічні захисні системи. Це запорука того, що конструкції будуть виконувати свої функції на 100% та прослужать довгі роки.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin