Вінниця
21.07.2024
25.16° C
Вгору

Вінничани повернулися з чемпіонату Європи з сумо з вражаючим комплектом нагород: подробиці

Чемпіонат Європи з сумо відбувся у місті Квідзин, Республіка Польща. Змагалися юнаки до 15 років та юніори до 18 років. Вінницю на турнірі представляли четверо вихованців Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №5. Наші сумоїсти двічі підіймалися на найвищу сходинку п’єдесталу. А загалом на їхньому рахунку – шість медалей чемпіонату, як повідомляє ВМР.

Турнір був надзвичайно представницьким. Силою на борцівському килимі змагалися три сотні юних спортсменів із різних європейських країн. І вінничани не поступалися своїми вміннями та волею до перемоги, зазначив їхній наставник, тренер-викладач МДЮСШ № 5 Важа Шотайович Даіаурі.

«Я з великою гордістю спостерігав за виступом наших спортсменів на чемпіонаті Європи з сумо. Кожен із них показав неймовірну витримку, силу та техніку. Ці досягнення стали результатом багатьох годин наполегливої праці, самовідданості та підтримки всієї команди. Хоча ми маємо багато перемог, є і простір для вдосконалення. Прагнемо досягати ще більших висот і представляти Україну на світовій арені з гідністю», – підсував він.

Надзвичайно вражені результативністю наших сумоїстів і у рідній спортивній школі.

«Наші вихованці показали неймовірну відданість, силу та спортивну майстерність, що дозволило їм досягти високих результатів на міжнародній арені. Ці досягнення є результатом важкої праці як спортсменів, так і їхніх тренерів, які невпинно працюють над удосконаленням своїх навичок та підготовкою до змагань. Ми пишаємося кожним з наших спортсменів і віримо, що попереду їх чекають ще більші перемоги», – висловила свою гордість за досягнення вихованців в. о. директора МДЮСШ № 5 Тетяна Бондарчук.

Так, із золотими нагородами до Вінниці повернулися Іван Кирилюк (серед юнаків до 15 років) та Валерія Іжаківська (серед дівчат до 15 років).

Срібні призери: Ілля Гуменюк та Іван Кирилюк, які здобули медалі у командному заліку серед юнаків до 15 років. А Валерія Іжаківська здобула срібло в абсолютному заліку серед дівчат до 15 років.

Бронзові призери: Валерія Іжаківська у командному заліку серед дівчат до 15 років та Вікторія Ружанська серед юніорок до 18 років.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin