Вінниця
21.07.2024
20.82° C
Вгору

Сьогодні у Вінниці відбудеться дев’ятий фестиваль польової кухні імені Тараса Сича

Сьогодні, 29 червня, у Вінниці відбудеться фестиваль польової кухні імені Тараса Сича. Він буде присвячений памʼяті загиблих Героїв. Початок заходу о 14.00 год. у Центральному парку імені Леонтовича на площі «Водограй».

Як повідомляє міський палац мистецтв «Зоря», основне завдання проєкту – вшанування пам’яті героїв, привернення уваги жителів та гостей міста до військових подій, які розгортаються на території держави та згуртування міської громади для надання усієї можливої допомоги нашим захисникам.

До програми фестивалю входить:

– приготування, дегустація страв польової кухні, вуличної їжі, традиційних національних кухонь. Страви готуються у польових умовах на вогнищі; 

– збір коштів на потреби ЗСУ та реабілітацію ветеранів – фестивальна тарілка донат 200 гривень; 

–  демонстрація та здобуття базових знань з військової підготовки та надання першої медичної допомоги;

– виставкові експозиції;

– концертна патріотична програма за участі оркестрів ГУ ДСНС України у Вінницькій області; муніципального естрадно-духового оркестру «Він-бенд»; гурту «Аскер», артистів міського Палацу мистецтв та області.

Захід названий на честь вінничанина, який у 2014 році пішов добровольцем у зону АТО. Він служив польовим кухарем, санітаром і загинув під Дебальцевим.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin