Вінниця
24.06.2024
14.66° C
Вгору

До Дня захисту дітей Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб влаштував свято для малечі військовослужбовців

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб відзначив річницю Проєкту #дітимаютьправонадитинство. Це безкоштовні освітньо-розважальні заходи, які Штаб регулярно організовує для дітей Захисників та Захисниць, ВПО, малечі з багатодітних родин та дітей сиріт/напівсиріт. Дата річниці збіглась з Міжнародним Днем захисту дітей, тож МКГШ влаштували справжнє дводенне свято для дітлахів.

Перегляд мультфільму в кінотеатрі «Родина», похід до мотузкового парку та вінницького планетарію, катання на катамаранах, сапах і боулінг – цими вихідними малеча, завдяки зусиллям команди МКГШ, мала широкий вибір активностей на будь-який вік та смак. За словами куратора Проєкту #ДітиМаютьПравоНаДитинство , координатора Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу та депутата Вінницької міської ради Дмитра Мири, лише 1-2 червня участь у святкових активностях взяли загалом 450 дітей.

– Ми продумали Програму таким чином, щоб кожна дитина могла обрати собі розвагу до душі. Більшість дітей та їхніх родин для координаторів Штабу вже стали «своїми», та й між собою гарно товаришують. У непростий час така підтримка для дітей вкрай важлива – це можливість, попри війну, мати те дитинство й ті емоції, яких життєво потребує кожна дитина.

Відзначення річниці проєкту та Міжнародного Дня захисту дітей принесло малечі багато радості та усмішок. Вінничанка Катерина, мама трьох синів 8, 10 та 11-ти років каже, що хлопці заздалегідь спланували все так, щоб побувати на кожній локації 1-2 червня. Та чи не найбільше хотіли саме до мотузкового парку:

– Я вже тут другий раз, – каже 10-річний Ярослав. Дуже класно! А ще почалися канікули, і настрій в мене просто на 1000 з 10!

Проєкт #ДітиМаютьПравоНаДитинство стартував рік тому, й має на меті підтримку дітей із соціально вразливих верств населення. Координатори Гумштабу докладають зусиль та без упину організовують активності в кожну пору року. Відтак, за останній рік діти розважалися на атракціонах, каталися на катамаранах та сапах, першими ходили на премʼєри нових мультфільмів, купалися в аквапарку, відвідували  Планетарій, музей «Міні-Вінниця» та Подільський зоопарк, побували в чудо-цирку «Shekera», грали в боулінг, досхочу стрибали в «Країні мрій», ходили до ковзанки в «Льодовий клуб» і навіть випікали піцу та робили модні зачіски в барбершопі. Загалом, за рік реалізації проєкту вдалося охопити майже 3000 тисячі дітей із соціально вразливих категорій населення.

В МКГШ кажуть, цього літа на дітей чекає ще багато цікавих активностей в межах проєкту, тож просять слідкувати за ними в соцмережах, щоб не пропустити жодної.

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб створено в березні 2022-го року спільним рішенням вінницької обласної та міської рад. Штаб створено на період дії воєнного стану для координації зусиль місцевого самоврядування, бізнесу та волонтерів по допомозі армії. Очолює штаб Володимир Гройсман.

 

 

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin