Вінниця
21.04.2024
5.52° C
Вгору

Працевлаштування та подальша робота в органах державної влади: ветеранів та ветеранок Вінниці запрошують пройти безкоштовне навчання

Громадська організація «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують ветеранів і ветеранок на безкоштовне навчання за сертифікатною програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення». Мета навчання – сприяти професійному розвитку та підвищенню кваліфікації ветеранів та ветеранок, які прагнуть пов’язати свою професійну кар’єру з державною службою та місцевим самоврядуванням, інформує ВМР.

Старт навчання запланований на 22 квітня 2024 року. Прийом заявок триватиме до 8 квітня включно.

Після навчання учасники та учасниці отримають відповідні знання, навички та компетентності для успішного зарахування у кадрові резерви, проходження конкурсів на посади, працевлаштування та подальшої роботи в органах державної влади.

Сертифікатна програма погоджена Національним агентством України з питань державної служби та запроваджується в рамках проєкту «Розширення професійних горизонтів: професійний розвиток ветеранів та ветеранок для кар’єри на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування». Проєкт втілюється за сприяння Програми реінтеграції ветеранів IREX, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США.

Після навчання учасники та учасниці отримають відповідні знання, навички та компетентності для зарахування у кадрові резерви, проходження конкурсів на посади, працевлаштування та подальшої роботи в органах державної влади.

Детальна інформація тут.

Форма для заповнення: https://forms.gle/HedG5ApVA3TvxeGb6

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin