Переможна швидкість: вінницькі атлети б’ють рекорди на чемпіонаті міста
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2024/03/3-11.jpg)
Нещодавно у Вінниці пройшов відкритий чемпіонат міста з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Спортсмени Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 здобули 12 перших місць, 7 других та 3 третіх місця, повідомляє ВМР.
За словами тренера-викладача МДЮСШ № 5 Петра Нагурного, такі змагання є чудовою можливістю для атлетів покращувати свою спортивну майстерність та підвищувати психологічний рівень.
“Саме на таких турнірах хлопці та дівчата проходять відбір до змагань вищого рівня. Тож найкращі спортсмени представлятимуть Вінницю на чемпіонаті області, який відбудеться на початку квітня, та на чемпіонаті України у місті Луцьк 22-27 квітня”, – зазначає Петро Нагурний.
З свого боку в.о. директора Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 Тетяна Бондарчук підкреслила важливість підтримки розвитку спортивної галузі.
“Через систематичну роботу тренерів та надання всебічної підтримки спортсменам ми досягаємо чудових результатів. Цей чемпіонат – лише один із кроків на шляху до досягнення великих спортивних вершин. Ми пишаємося нашими атлетами й віримо, що вони здатні на ще більше. Наша команда готова до подальших викликів і з нетерпінням чекає на майбутні турніри, де ми будемо продовжувати показувати високі результати”, – каже Тетяна Бондарчук.
Схожі публікації
Літня Олімпіада – 2024: онлайн-трансляція церемонії відкриття
Сьогодні, 26 липня, у Парижі офіційно розпочнуться XXXIII літні Олімпійські ігри – 2024. На цей день запланована
Як вимикатимуть світло та скільки черг буде застосовано завтра, 27 липня: подробиці
За вказівкою Укренерго графіки відключень завтра застосовуватимуться лише в години вечірнього піку споживання, повідомляє ДТЕК. Відповідно, з 17:00
Він — українське втілення вихору пристрастей! VOLKANOV у суботу у Вінниці з великим концертом
VOLKANOV у суботу з великим концертом «Тебе знайшов» у Вінниці! 27 липня о 18.00 у PIROGOV SKY,