Вінниця
19.05.2024
18.91° C
Вгору

Міський голова передав автівки та тепловізори для бійців ще трьох мобільних вогневих груп

До професійного дня міський голова Вінниці Сергій Моргунов передав бійцям Національної гвардії техніку та обладнання, а також привітав військових із їхнім святом, пише ВМР.

Нацгвардійці отримали автівки, тепловізори, прожектори та зарядні станції. Усе це обладнання допомагатиме мобільним вогневим групам полювати за ворожими дронами.

Міський голова Сергій Моргунов передав нацгвардійцям однієї з військових частин три автівки, які були придбані координаторами Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, а також п’ять тепловізорів, три прожектори та стільки ж зарядних станцій, на які були виділені кошти з бюджету громади. Ця техніка та обладнання дозволять забезпечити роботу трьох мобільно-вогневих груп, які знищують ворожі дрони у небі над Вінниччиною, говорить командир військової частини Валентин Сірик.

«У нашій частині змінився штат. Ввели підрозділ, який необхідно озброїти та зробити його мобільним. Після розмови з міським головою ми це питання вирішили, – розповідає командир військової частини. – Автомобілі, які сьогодні отримали, забезпечать мобільність. Ми також встановимо на них озброєння. Завдяки нашим спільним діям із муніципалітетом нам вдалося забезпечили наш підрозділ для ефективного ведення вогню та прикриття як області, так і самого міста Вінниці».

Міський голова Сергій Моргунов зазначив, що військова частина, якій сьогодні передали допомогу, є однією з кращих. Її бійці беруть участь у російсько-українській війні ще з 2014 року.

«Ваші дій дають привід пишатися вами всій територіальній громаді, – каже міський голова. – Зі свого боку, як органи місцевого самоврядування, так і команда Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, намагаємося робити все від себе залежне, аби закривати ваші потреби в межах наших повноважень і у найкоротші терміни».

З нагоди відзначення 10-ї річниці Дня Національної гвардії України та за сумлінне виконання службових обов’язків командир військової частини та очільник міста нагородили військовослужбовців почесними грамотами.

Нагадаємо, згідно з дослідженням ГО «Громадський контроль», Вінниця є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку Сил Оборони України.

Загалом у 2024 році на пріоритет «Безпека та оборона» у бюджеті Вінницької міської територіально громади передбачили майже 1 млрд грн. Це третина коштів, які не входять до захищених статтей.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin