Вінниця
14.06.2024
13.77° C
Вгору

У Вінниці продовжують підтримувати підприємства, які створюють нові робочі місця: яким чином

Ще два вінницьких підприємства отримають часткову компенсацію витрат на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за новостворені робочі місця коштом бюджету Вінницької міської територіальної громади.

Це питання розглядали під час засідання виконавчого комітету Вінницької міської ради.

Такий фінансовий інструмент підтримки діє у Вінниці ще з 2020 року і його впровадження стимулює бізнес розширювати штат, а отже – покращувати ситуацію на ринку праці, розповідає заступниця директора департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Ірина Черната.

«Два підприємства, які отримають часткову компенсацію за новостворені робочі місця у четвертому кварталі минулого року, сумарно працевлаштували за 2023 рік 239 людей. Це хороший показник, який впливає на зміцнення економіки. Одним з пріоритетів Вінницької міської ради є стійкість громади, де економічна складова має важливе значення, адже від неї залежить також обороноспроможність держави. Міська влада й надалі буде підтримувати підприємців, які масштабують свою діяльність», – сказала Ірина Черната.

Щоб отримати компенсацію з міського бюджету, підприємці мають бути зареєстровані на території ВМТГ, вести тут господарську діяльність, а також не перебувати у стані ліквідації, реорганізації та сумлінно сплачувати податки та збори у бюджети всіх рівнів.

Деталі про те, як стати учасником процедури компенсації, можна дізнатися тут.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin