В Україні запускають благодійний курс про те, як закривати збори
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2024/03/17.png)
Школа креативних індустрій Skvot запускає благодійний курс «Як закривати збори».
Учасників курсу навчатимуть як збирати гроші на армію за допомогою креативу. Зокрема, підбирати механіки й креативні техніки, просувати контент у соцмережах, формувати ком’юніті, а також залучати бренди й інфлуенсерів.
Лекторами курсу будуть заступник директора фонду «Повернись живим» і «Тиловики Азову» Олег Карпенко, засновник благодійної ініціативи «Франка на Фронт» Андрій Міщенко, дівоча волонтерська організація «Цвіт», співзасновник Gogol Media Вадим Кириленко, психолог і гештальт-терапевт Ілля Полудьонний й інші.
Курс має девʼять лекцій і розпочнеться 25 березня. Вартість участі становить 2 500 гривень у вигляді донейту. Усі кошти підуть на прилади нічного бачення для третьої окремої штурмової бригади.