Вінниця
24.05.2024
12.76° C
Вгору

У Вінниці розробляють Програми розвитку безбар’єрного простору: що відомо

Працівники департаменту відновлення та розвитку ВМР продовжують розробляти Програму розвитку безбар’єрного простору Вінницької МТГ на наступні роки.

Директорка департаменту відновлення та розвитку ВМР Ольга Ремешевська розповідає, що Програма буде діяти в межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, яку ухвалили за ініціативи першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів».

«Ми прагнемо створити належні умови, щоб всі жителі нашої громади та гості міста могли комфортно та безпечно почуватися. Задля цього міська влада робить все можливе, щоб створити доступну інфраструктуру, зокрема в частині громадського транспорту та облаштування зупинок, пристосованих під потреби людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Зараз ми прагнемо, щоб Вінниця продовжувала розвиватися і була доступною для всіх людей без винятку», – сказала Ольга Ремешевська.

Вона також додала, що на етапі розробки Програми фахівці опираються і на основні пріоритети Вінницької міської ради у 2024 році – безпека та оборона, стійкість, турбота. Ключовим є важливість кожного вінничанина та вінничанки, а також гостей міста. Щоб реалізація заходів цієї Програми була максимально ефективною, муніципалітет активно співпрацюватиме з громадськістю, дослухаючись до пропозицій суб’єктів господарювання, закладів вищої освіти та науково-дослідних установ, агенцій місцевого та регіонального розвитку, асоціації органів місцевого самоврядування, громадських організацій та жителів громади.

Пропозиції можна подати в електронному форматі на офіційному сайті Вінницької міської ради в сервісі «Громадські слухання», на електронну адресу департаменту відновлення та розвитку міської ради [email protected] або ж особисто.

Прийом громадян здійснюватиметься в кабінеті особистого прийому №2 у приміщенні міської ради (м. Вінниця, вул. Соборна, 59, І поверх) щовівторка та щочетверга з 11:00 до 13:00 години.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin