Вінниця
14.06.2024
14.47° C
Вгору

“20 днів у Маріуполі” вирізали з міжнародної телеверсії “Оскара”: чому це зробили?

Нагородження фільму “20 днів у Маріуполі” не включили в скорочену міжнародну телеверсію церемонії “Оскар”. У Disney Entertainment пояснили, що це сталося через часові обмеження, передбачені для короткої версії шоу.

Про це повідомляє Українська служба Голосу Америки з посиланням на відповідь на запит, передає УП.

Повідомляється, міжнародна версія “Оскара” триває 90 хв − окремі категорії та частини шоу не змогли включити в неї через часові обмеження. У Disney Entertainment пояснили, що вибір номінацій для скороченої версії визначили ще кілька тижнів тому під час процесу планування трансляції церемонії.

“Втім, зведений підсумок усіх пропущених переможців, у тому числі “20 днів у Маріуполі”, до скороченої версії включено”, − йдеться у відповіді Disney Entertainment на запит.

В компанії повідомили, що ліцензію на показ як повної церемонії наживо, так і альтернативної 90-хвилинної версії шоу в Україні надали Суспільному, і заявили, що звернулись до мовника щодо того, у якому вигляді церемонію транслювали в Україні.

Раніше у Суспільному заявили, що організатори вирізали номінацію “Найкращий повнометражний документальний фільм”, у якій перемогла українська стрічка “20 днів у Маріуполі” зі міжнародної скороченої телеверсії нагородження “Оскар”.  

Команда Суспільного обурилась таким рішенням організаторів цьогорічної премії The Walt Disney Company Limited.

“Потужна промова Мстислава Чернова підкреслила єдність між Україною й світом − тим прикріше бачити виключення цього повного правди й сили епізоду з версії, розповсюдженої для світових ліцензіатів премії “Оскар””.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin