Вінниця
24.05.2024
14.52° C
Вгору

У Вінниці минулоріч майже 5,2 тисячі людей скористалися сервісом «Ветеран»

Впродовж минулого року майже 5,2 тисячі учасників бойових дій та їхніх сімей скористалося сервісом «Ветеран» у вінницьких ЦНАП «Прозорий офіс».

Послуга дає можливість першочергового обслуговування у ЦНАП учасників бойових дій, людей з інвалідністю внаслідок війни, учасників війни, а також членів родин загиблих (померлих) Захисників України.

Як зазначають у департаменті адміністративних послуг Вінницької міської ради, вони роблять усе можливе для того, щоб наші Захисники, Захисниці та їхні родини отримали кваліфіковану допомогу якнайшвидше.

Сервіс обслуговування громадян «Ветеран» доступний в усіх відділеннях Прозорого офісу. Щоб скористатись адміністративною послугою без черг з сервісом «Ветеран», потрібно звернутись до рецепції відділення ЦНАПу й отримати талон першочергового обслуговування.

Також у департаменті адмінпослуг нагадують, що у територіальних відділеннях ЦНАП «Прозорий офіс» «Вишенька» (просп. Космонавтів, 30), «Замостя» (вул. Замостянська, 7) та «Старе місто» (вул. Брацлавська, 85) працюють помічники ветеранів, робота яких спрямована на допомогу ветеранам за принципом «рівний – рівному».

Проконсультуватись перед візитом щодо послуг, які надають у ЦНАПі, переліку документів та перевірки стану звернення можна за телефонами кол-центру: (0432) 65-50-50, (067) 000-266-1, (073) 000-266-1.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin