Вінниця
19.05.2024
19.62° C
Вгору

Вінницька громада передала нашим Захисникам тепловізори, зарядні станції та прожектори

У Вінниці передали обладнання для військовослужбовців, які боронять Україну на східному напрямку, пише ВМР.

Міський голова Сергій Моргунов разом зі заступником Андрієм Очеретним від громади передали бійцям двох військових частин тепловізори, зарядні станції та прожектори. На знак вдячності за підтримку бійці передали громаді бойові прапори бригади та батальйону.

Бійці двох військових частин із Сухопутних військ ЗСУ отримали 20 тепловізорів, 22 зарядні станції Bandera Power та 12 прожекторів. Це обладнання допомагатиме військовим слідкувати за ворогом у нічний час, що допоможе зберегти їхні життя, говорить заступник командира батальйону матеріально-технічного забезпечення з тилу.

«Без сучасної техніки бійцям дуже важко чинити опір нашому підступному ворогу – російській федерації. Тому однозначно ця допомога збереже не одне життя і здоров’я наших військовослужбовців, – розповідає військовий. – Хочу запевнити громаду, що ми здатні захистити нашу Батьківщини. І з вашою допомогою, об’єднавшись, – це буде набагато ефективніше».

Міський голова Сергій Моргунов зауважив, що лише в бюджеті Вінницької громади на цей рік передбачено понад 1 млрд грн на пріоритет «безпека та оборона». Вінниця нині допомагає близько 30 різним підрозділам та бригадам – передає субвенції з міського бюджету, або ж згідно з законодавством закуповує усе необхідне через тендери. Як тільки обладнання надходить у громаду – його одразу передають військовим.

«Завдання територіальної громади – максимально допомагати тим чи іншим військовим частинам. В першу чергу – тим формуванням, де служить багато вінничан, або ж військовим частинам, які базуються у нашому місті. Саме в межах роботи Вінницької територіальної громади, у співпраці з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом – ми здійснюємо всі ці заходи. Усе для того, щоб наші хлопці та дівчата мали можливість надавати достойну відсіч ворогу і захищати нашу землю як на Сході, так і на Півдні нашої країни», – додає Сергій Моргунов.

Нагадаємо, що загалом у 2024 році на пріоритет «Безпека та оборона» у бюджеті Вінницької міської територіально громади передбачили майже 1 млрд грн.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin