Вінниця
14.06.2024
14.47° C
Вгору

Олег Ніколенко залишає посаду речника МЗС

Речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко залишає посаду.

Про це Ніколенко написав у Фейсбуці.

“Це був мій останній тиждень на посаді речника Міністерства закордонних справ України. 3,5 роки, більша частина з яких припала на найважчу сторінку в історії нашої країни. Бути речником МЗС України для мене була велика честь та відповідальність. І я вдячний міністру Дмитру Кулебі за високу довіру і можливість весь цей час працювати разом”, – зазначив Ніколенко.

Він подякував своїй команді в пресслужбі, колегам в департаменті.

“Разом ми вивели комунікації української дипломатії на глобальний рівень. Можемо пишатися, що нині наші підходи задають світові тренди, на них рівняються, вивчають та переймають в різних країнах світу”, – підкреслив Ніколенко.

Він подякував колегам в міністерстві в Києві та за кордоном за злагоджену командну роботу.

“Після російського повномасштабного вторгнення наші дипломати говорили потужним проактивним голосом. Це було надзвичайно важливо як в контексті викриття злочинів Росії, так і залучення міжнародної підтримки для нашої боротьби”, – наголосив Ніколенко.

Він також висловив глибоку вдячність всім колегам-журналістам, з якими мав честь працювати ці роки.

“Україна тримається перед зовнішнім ворогом в тому числі і завдяки вашому професіоналізму, невпинній праці та самовідданості. Дякую!”, – написав Ніколенко.

Однак, за його словами, закінчення одного розділу означає початок нового.

“Розпочинаючи свій новий дипломатичний розділ, і надалі будемо максимально плідно працювати разом на благо інтересів нашої держави. Слава Україні!”, – підсумував Ніколенко.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin