Вінниця
24.05.2024
14.52° C
Вгору

Чехія зібрала достатньо грошей для купівлі першої партії артснарядів для України – Фіала

Чехії спільно з партнерами вдалося зібрати кошти на закупку першої партії артилерійських снарядів для України. Ідеться про 300 тисяч боєприпасів. Про це у соцмережі Х повідомив прем’єр-міністр Чехії Петр Фіала, пише УНН.

Я дякую всім країнам, які наразі приєдналися до чеської ініціативи щодо закупівлі боєприпасів для України. Наразі нам вдалося зібрати достатньо грошей, щоб закупити першу партію артилерійських снарядів у 300 тисяч одиниць, – написав він.

При цьому Фіала підкреслив, що уряд Чехії прагне досягти значно більшого результату і на цьому робота та допомога Україні не закінчується.

Ми продовжуємо шукати партнерів, щоб і надалі підтримувати Україну в її мужній боротьбі з російським агресором, – зазначив він.


Нагадаємо

Президент Чехії Петр Павел заявив, що його країна знайшла за кордоном джерела для поставки Україні снарядів, зокрема, є можливість постачання 500 тис. снарядів калібру 155 мм і 300 тис. снарядів калібру 122 мм із третіх країн протягом тижнів у разі отримання необхідного фінансування.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin