Вінниця
03.03.2024
7.59° C
Вгору

Як створити сприятливі умови для життя в громаді: Вінниця взяла участь у Всеукраїнському Форумі місцевого самоврядування у Львові

Учора, 29 листопада, у Львові відбувся X Всеукраїнський Форум місцевого самоврядування. Представники громад України з усіх регіонів та міжнародних організацій об’єдналися для обговорення інструментів, спрямованих на підсилення спроможності органів місцевого самоврядування, а також для розгляду нових трендів у розвитку українських громад.

Представник Вінниці, директор департаменту економіки і інвестицій ВМР Максим Мартьянов, виступив перед колегами та представниками громад, презентуючи досвід створення сприятливих умов для життя в громаді. Він поділився практичними прикладами розвитку інфраструктури та технологій, дотримуючись концепції інтегрованого розвитку.

За словами Максима Мартьянова, важливість Концепції інтегрованого розвитку м. Вінниці 2030 полягає у стратегічному баченні міста в перспективі. Документ розробляли у співпраці Вінницької міської ради та за підтримки німецької урядової компанії “Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH” в рамках реалізації проектів “Інтегрований розвиток міст в Україні» та «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ”. Максим Мартьянов розповів, як Вінницька громада впроваджує підходи інтегрованого розвитку та забезпечує взаємодію влади, громадськості та бізнесу для виживання та розвитку в умовах воєнного стану.

“Концепція передбачає низку заходів, які мають на меті покращити умови життя в громаді – це доступна інфраструктура, де в пріоритеті пішоходи та велосипедисти, це також інвестиційна привабливість для бізнесу та розвитку інноваційних технологій, соціальна відповідальність, збереження довкілля та підтримка міжнародних зв’язків тощо. Ми вдячні нашим партнерам, які допомагали розробляти документацію, за співпрацю. Чимало проєктів ми зуміли успішно реалізувати разом і переконані, що цьому сприяє саме стратегічне бачення та розуміння, як має розвиватися територія”, – сказав Максим Мартьянов.

Під час панельних дискусій мова йшла й про міжмуніципальне співробітництво та агломерації в Україні, залучення громадськості до місцевого розвитку, шляхи забезпечення економічного зростання на місцевому рівні. Також на прикладі муніципальних практик обговорювали співпрацю міст з бізнесом.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin