Вінниця
27.05.2024
12.95° C
Вгору

Instagram розширює горизонти: чого очікувати від платформи в найближчому майбутньому

За відомостями від мобільного розробника Алессандро Палуцці (Alessandro Paluzzi), Instagram планує розширити максимальний час відео для функції Reels до 10 хвилин. Ця оновлена можливість, яка далі замінить попереднє обмеження в 3 хвилини, відкриває нові горизонти для платформи.

Це також може бути виявом стратегічних намірів Instagram конкурувати з іншими популярними платформами, такими як TikTok.

Подібно тому, як TikTok дозволяє своїм користувачам завантажувати відео тривалістю до 10 хвилин, Instagram робить крок до розширення відеофункціоналу. Цей стрибок свідчить про те, що Instagram не бажає залишатися просто платформою для фотографій та коротких відеороликів. 

Схоже, що цей рух входить в загальний тренд, коли великі соціальні мережі вже не задовольняються обмеженнями своїх початкових концепцій. Тепершні гіганти індустрії розуміють, що розвиток вимагає більш гнучкого та різноманітного підходу.

Давні описи платформ, які стали вже застарілими, перестають відображати їхні справжні можливості. Instagram більше не можна спростовувати як просто “фотоплатформу”, TikTok як “платформу для коротких відео”, а YouTube як “платформу для довгих відео”. Замість цього, ці платформи еволюціонують, додавши нові функції та розширивши свій спектр діяльності, щоб задовольнити різноманітні інтереси своїх користувачів.

Ця тенденція вказує на те, що великі соціальні мережі стають більше подібними до універсальних мультимедійних платформ, які можуть задовольнити різні стилі вмісту та сприяти різноманітним способам виразності користувачів.

Джерело:https://processer.media/ua/instagram-zbilshit-maksimalnu-trivalist-reels-do-10-hvilin/

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin