Вінниця
21.06.2024
24° C
Вгору

“Разом – стійкіші”: Фонд “Подільська громада” оголосив конкурс проєктів для освітян та медиків

Конкурс проєктів “Разом стійкіші” оголосив Фонд громади «Подільська громада» для участі освітян та медиків Вінниччини. Метою заходу є підтримка працівників галузей, втілення можливостей опанувати новий досвід, реалізувати нові ідеї та ініціативи учасників. Для участі необхідно заповнити форму за посиланням: http://surl.li/flpul, де потрібно описати ваш проєкт. На основі цих аплікаційних форм будуть обрані ті проєкти, які отримають гранти на їх реалізацію. Конкурсна комісія прийматиме заявки до 30 березня.

Фінансування одного проєкту не може перевищувати 10 тис. грн. Загальний грантовий пул – 100 000 грн.

«З огляду на нинішні обставини ми помічаємо шалене навантаження на освіту і медицину. Спіробітники/ці цих галузей стресують, відчувають виснаженості, а часом втрачають особистісний ресурс. Зважаючи на те, що виклики перед освітою і медициною в умовах війни стоять величезні, то і зусилля всі докладають неймовірні. Тому Фонд громади «Подільська громада» вирішив підтримати вінницьких медиків та працівників/ць освітньої галузі і надати їм можливість реалізувати те, чого вони потребують найбільше», – говорить голова правління Фонду громади «Подільська громада» Олена Данілова.

Тематика поданих на конкурс проєктів може бути різна: адаптація до мінливих умов робочого процесу в умовах війни, підвищення кваліфікації, посилення стресостійкості та особистого ресурсу, покращення взаємодії з клієнт(к)ами або учнівством/вихованцями. Кожна заявка оцінюватиметься відповідно до критеріїв: комплексність і якість заповнення, мотивація участі, чіткий і деталізований бюджет, цінність проєкту для цільової аудиторії, відповідність результатів меті конкурсу.

Збір заявок стартує сьогодні, 15 березня, і триватиме до 30 числа поточного місяця. 3 квітня Фонд громади оголосить про переможців, які будуть запрошені на інформаційну зустріч. Реалізовуватимуть свої проєкти освітяни та медики упродовж квітня. До 10 травня усі вони мають прозвітувати про результати реалізованих ініціатив.

Більше і детальніше на сайті Фонду громади «Подільська громада»: http://surl.li/fmdbd

Експрес-конкурс проєктів «Разом – стійкіші» реалізується в межах проєкту «Екстрена підтримка фондів громад» у рамках Угоди між Фондом Ч.С. МОТТА та ГО «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin