Вінниця
04.03.2024
3.47° C
Вгору

У семи областях України вводять погодинні відключення світла

У трьох областях України вводять екстрені відключення світла, у семи — погодинні. Аварійні відключення електрики діятимуть у Дніпропетровській, Запорізькій і Кіровоградській областях

 

Енергетична компанія “Укренерго” надала обленерго обсяги для обмеження електрики 3 листопада у трьох областях України. Аварійні відключення світла діятимуть у Дніпропетровській, Запорізькій і Кіровоградській областях. Про це в “Укренерго” написали у Telegram.

 

Повідомляється, що обмеження діятимуть на всі категорії споживачів.

 

Крім того, для мешканців Києва, Київської, Чернігівської, Черкаської, Житомирської, Сумської, Харківської і Полтавської областей діятимуть погодинні відключення електроенергії. Індивідуальні графіки обмежень мають надати обленерго.

 

У компанії нагадали, що обмеження споживання електрики необхідні для того, щоб зменшити навантаження на мережі, забезпечити стабільне балансування енергосистеми й уникнути повторних аварій після пошкоджень енергомереж через ракетні удари російських військ.

“Такі заходи дозволяють енергетикам якнайшвидше відновити пошкоджені енергооб’єкти, балансувати систему та забезпечувати енергоживленням усіх споживачів”, — зазначили в “Укренерго”.
Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin