Вінниця
12.04.2024
18.02° C
Вгору

Важкоатлетка Тетяна Вітвіцька виборола «бронзу» на Чемпіонаті України з важкої атлетики

Днями в м. Хмельницькому відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок, присвячений Збройним Силам України. В змаганнях взяли участь 182 найсильніших важкоатлета, з усіх куточків країни, які змагались у 10 жіночих та 10 чоловічих вагових категоріях. На цьому важливому спортивному турнірі наше місто представляли вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 – Тетяна Вітвіцька та Олександр Драч, які гідно презентували рідне місто.

Вінницька важкоатлетка Тетяна Вітвіцька змагалась у ваговій категорії до 45 кг. У вправі поштовх вона підкорила штангу у 63 кг та здобула бронзову медаль. У загальному заліку дівчина стала п’ятою.

 

Тетяна розпочала тренуватись у міській дитячо-юнацької спортивної школи № 5 у березні 2021 та вже за 1,5 роки зуміла виконати норматив кандидата у майстри спорту з важкої атлетики.

 

Відзначився на Чемпіонаті також і Майстер спорту України Олександр Драч, який виступав у ваговій категорії до 102 кг. Важкоатлет підняв у сумі двоєборства 331 кг та посів 6 місце у загальному заліку.

 

У спортивній школі Олександр займається вже 13 років і постійно вдосконалює свою майстерність.

«Справжні спортсмени сильні духом і тілом. Пишаємося нашою молоддю. Працюємо, не зупиняємося на досягнутому, тільки вперед!», – каже голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Краєвський.
Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin