Вінниця
21.06.2024
23.93° C
Вгору

У Вінницькій школі пройшов проєкт “Еколідери для майбутнього”, який реалізований завдяки “Бюджету громадських ініціатив”

У школі №19 відбувся екологічний форум «Еколідери для майбутнього». Проєкт став переможцем конкурсу «Бюджету громадських ініціатив Вінницької міської об’єднаної територіальної громади у 2019 році». 

Програма форуму передбачала проведення окремої конференції для обміну досвідом педагогами, сесію для лідерів учнівського самоврядування закладів освіти міста та офлайн майстер-клас для учнів закладу.

Учасники заходу мали змогу послухати виступи директорки департаменту освіти Вінницької міської ради Оксани Яценко та інших цікавих спікерів, які займаються у місті різними еко-проєктами. 

Лідери учнівського самоврядування закладу Дар’я Дацкова  та Яна Гончарук презентували учасникам проєкт учнівських екологічних ініціатив «Компостування – сучасний тренд!», а також поділились досвідом школи щодо сортування та роздільного збору сміття. Досвідом реалізації екологічних проєктів в комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради» поділився з учасниками форуму учень 9-Б класу Богдан Голумбйовський.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin