Вінниця
09.06.2023
14.22° C
Вгору

“Вінниця – місто послідовників М.І. Пирогова” – книгу про видатних лікарів Вінниці незабаром презентують в хабі “Місто Змістів”

14 грудня об 11:00 в HUB “Місто Змістів” відбудеться презентація книги «Вінниця – місто послідовників М.І Пирогова», яка оповідає історію розвитку медичної галузі на території міста Вінниці, а також біографії та цікаві факти з життя відомих лікарів-вінничан, починаючи з видатного вченого та хірурга Миколи Пирогова. Видання буде цікавим не лише тим, хто цікавиться історією міста, а також слугуватиме своєрідною візитівкою Вінниці у галузях медицини та туризму. Про це повідомляє прес-служба Вінницької міської ради.

Книга видана в рамках проєкту з однойменною назвою «Вінниця – місто послідовників М.І Пирогова», який у 2019 році став переможцем конкурсу Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ, отримавши 665 голосів підтримки. Авторський колектив: Ольга Юрчишина – авторка проєкту, краєзнавчиця; Неліна Кравчук – директорка Наукової бібліотеки Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова; співробітниці бібліотеки: Людмила Сухарєва, Майя Мельник, Вікторія Коваленко, Ярослава Бондарчук, Галина Біловус.

Трансляція презентації триватиме на сторінці департаменту маркетингу міста та туризму у Facebook. Початок 14 грудня об 11:00. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin