#ЩедрийВівторок. Вінниця долучилась до всеукраїнської благодійної акції
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/SV_00222-1-scaled.jpg)
Вінниця долучилась до всеукраїнського дня #ЩедрийВівторок. Департамент соціальної політики та Територіальний центр соціального обслуговування Вінниці зібрали продукти харчування, теплий одяг, дезенфікуючі засоби та інші необідні речі та передали їх громадській організації «Полум’я надії».
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/SV_00166-1-1024x683.jpg)
«Колектив департаменту соціальної політики міської ради ініціював проведення естафети добра, яка має на меті збір продуктів харчування, теплого одягу, а також засобів індивідуального захисту та дезінфекторів, які є дуже необхідними в рамках заходів із протидії пандемії Covid-2019. Усі зібрані речі ми передали громадській організації «Полум’я надії», яка спрямовані їх тим категоріям населення, які найбільше їх потребують, а саме: сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в міському центрі соціальних служб, кризовим сім’ям, а також безпритульним особам», – зазначила директорка департаменту соціальної політики міськради Валентина Войткова.
Усі, хто бажає долучитися до акції можуть звертатися до волонтерів громадської організації «Полум’я надії» за контактним телефоном: 073 421 92 09.
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2020/12/зображення_viber_2020-11-25_10-36-57-1024x768.jpg)