Затримано 20-річного поштаря-закладчика
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2020/11/9821.jpg)
30 жовтня у Вінниці поліцейські затримали вінничанина, який підозрюється у розповсюдженні наркотиків шляхом «закладок» у обласному центрі.
Близько 17:30 патрульні роти тактико-оперативного реагування управління патрульної поліції на провулку Зеленому зупинили молодика, якого запідозрили у розповсюдженні наркотиків.
![](http://golos.vn.ua/wp-content/uploads/2020/11/978.jpg)
Під час поверхневого огляду у рюкзаку хлопця поліцейські виявили 24 поліетиленових згортки з наркотичними речовинами .
Зловмисником виявився 20 – річний житель обласного центру. Підозрюваний зізнався, що наркотичні речовини отримав поштою та мав намір робити закладки по місту.
Наразі зловмисник затриманий в процесуальному порядку, йому оголошено про підозру. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
![](http://golos.vn.ua/wp-content/uploads/2020/11/954-576x1024.jpg)
Слідством відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).
За такий злочин передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з конфіскацією майна.
![](http://golos.vn.ua/wp-content/uploads/2020/11/8754-1-671x1024.jpg)