Вінниця
27.05.2024
12.35° C
Вгору

Журналістка вінницького телебачення розповіла, як подолала COVID-19

«Коронавірус не вигадка – він існує!!!». Такими словами розпочала свою розповідь журналістка телеканалу «ВІТА» Марина Микитенко, яка перехворіла на коронавірус. Про це повідомляє сайт ВІТА.

Марина розповіла, що спершу в неї пропав нюх, піднялась температура, з’явилась слабкість у тілі та боліла голова. Їсти не хотілось, говорити – теж. При цьому, ПЛР-тест показав, що коронавірусу немає, а от на КТ виявились ознаки двобічної коронавірусної пневмонії.

Розповідає, що налаштовувалась на позитив, але дуже хвилювалась за рідних, тому усі пішли на самоізоляцію, а до своєї кімнати жінка категорично заборонила заходити своїм рідним. Каже, рятувала переписка із «коронованими» подругами та слова підтримки рідних з-за дверей.

«На 6-7 день я відчула полегшення, з’явився апетит, але «корона» не відпускає так просто і легко своїх полонених. Мене «загребло», перекрило дихання і підскочив тиск. Я потрапила до першої міської клінічної лікарні. Тут мене взялись «ремонтувати» мудрі лікарі та добрі медсестри і санітарки. Вразило не тільки те, що медперсонал був добрим і привітним, а і те що всі ліки давали безкоштовно», – продовжує Марина.

Раніше бачила, як колеги з телеканалу першими у Вінниці готували репортажі з інфекційних відділень, в яких лікують хворих на COVID-19. Однак чути розповіді та бачити з екрану телевізора – це одне, а побачити «вживу» – зовсім інше. Зізнається, що коли бачила медперсонал в захисних костюмах, відчула страх, однак зрозуміла, що безпека перш за все.

Журналістка вінницького телебачення розповіла, як подолала COVID-19

Також вона розповіла, що жінки, які лежали з нею в палаті, спершу не вірили в існування COVID-19, однак у більшості з них був важкий стан.

«Я подолала Коронавірус!!! Місяць лікування. Жменями пігулки, крапельниці. Крім звичного місця для уколів вперше в житті отримувала їх в живіт, але головне я Жива!!! Дорогі мої друзі, бережіть себе, своїх рідних, носіть маски. Мийте руки. Як тільки почуваєтесь зле, йдіть у лікарню, Вам допоможуть!!!», – розповідає Марина Микитенко.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin