Вінниця
19.05.2024
18.91° C
Вгору

У Вінниці провели майстерклас з соломоплетіння

ВМР пише, що 17 квітня у хабі «Місто змістів» відділ молодіжної політики організував майстерклас з соломоплетіння для молоді громади.

Основи одного з найдавніших народних ремесел показувала майстриня виробничого навчання кафедри образотворчого, декоративного мистецтва технологій і безпеки життєдіяльності Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Галина Чадюк.

До події долучились учасники різного віку, втім цікавим став для всіх, адже захід охопив і творчість і патріотичний мотив.

Учасники майстеркласу мали нагоду власноруч створити неповторні аксесуари під керівництвом досвідченої майстрині, яка поділилась своїми секретами та техніками створення цих унікальних виробів.

«Цей захід не лише надав можливість вивчити мистецтво соломоплетіння, а й дозволив кожному відшукати своє власне самовираження та знайти нових друзів у творчому середовищі», – поділилася начальниця відділу молодіжної політики Юлії Мончак.

Учасниця майстеркласу Дар’я вперше працювала з такими матеріалами, але результатом своєї роботи залишилася приємно вражена. Дівчина виготовила солом’яний оберіг, який планує передати знайомому військовослужбовцю.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin