Вінниця
21.04.2024
5.39° C
Вгору

У Вінниці прибрали вже 80 місць загального користування: коли планується наступна толока

З приходом тепла у Вінниці активізували роботу з прибирання територій міста від сміття, яке накопичилось за зиму.

Комунальні служби Вінниці приводять до ладу дворові території та місця загального користування, парки та сквери.

В приватному секторі працюють квартальні комітети Асоціації органів самоорганізації населення із залученням всіх охочих. Вони приводять до ладу стан зелених зон, лісосмуг, вулиць, дитячих майданчиків, як пише ВМР.

Вінниця стала першим містом в Україні, влада якого затвердила декларацію про Зелений курс. Вінничан, які мають таку можливість, також закликають долучатися до міських толок та спільними зусиллями зробити наше місто чистішим, охайнішим та більш екологічним, не залишаючи сміття забруднювати навколишнє середовище ще десятки, а то й сотні років.

Зокрема у четвер, 4 квітня, планується прибирання зеленої зони на вулиці Євгена Гуцала (лісосмуга), що на Хуторі Шевченка, вздовж залізничної колії. Толока стартує о 9:00 (збір біля будинку Євгена Гуцала, 1). Для тих, хто не боїться роботи, закупили рукавички та пакети. А також заручилися підтримкою КУП «ЕкоВін» щодо вчасного вивозу зібраного сміття.

Більш детальну інформацію щодо толоки 4 квітня можна отримати за номером телефону: 067 178 49 15.

«Взагалі, перші толоки на території квартальних комітетів міста розпочалися ще на початку березня, – розповідає голова Асоціації органів самоорганізації населення Наталія Панчук. – Загалом ми планували привести до ладу 120 місць загального користування. На сьогодні, прибирання уже проведені на близько 80 з них».

Серед останніх проведених толок – прибирання на вулиці Семена Олійнічука. Це територія квартального комітету «Соняшник» (мікрорайон Олійножирового комбінату). Тут працівники квартального комітету та небайдужі містяни зібрали 2 кубометри сміття. Стільки ж зібрав і комітет мікрорайону «Сабарів» внаслідок прибирання зеленої зони, що по першому проїзду Енергетиків. Квартальний комітет «Ясний» зібрав три кубометри сміття на вулиці Леонтовича, а комітет мікрорайону «Корея 1» – чотири кубометри, в результаті прибирання лісосмуги та дитячого майданчика на провулку Генерала Дерев’янка.

Надалі в місті планують проводити прибирання зеленої зони в мікрорайоні Корея: від вулиці Праведників світу і до вулиці Г. Арабея (ліс). Якщо мешканці бажають долучитися до цих толок, то більш детальну інформацію про них можуть отримати у голів відповідних квартальних комітетів.

Загалом весняні толоки триватимуть в місті ще майже місяць – до травня.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin