Вінниця
19.05.2024
19.06° C
Вгору

Дві вінницькі лікарні передають паливо для потреб військових

29 березня депутати ВМР підтримали рішення про безоплатну передачу дизельного палива військовій частині, яка виконує бойові завдання на фронті.

Йдеться про паливо двох вінницьких медзакладів: міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги та міської клінічної лікарні №1.

«Це важливе рішення. Передаємо Третій штурмовій бригаді 23 тонни дизельного палива. Ця бригада знаходиться безпосередньо у зоні бойових дій. Досить активна і боєздатна військова частина. За їхнім проханням ми направляємо пальне», – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Загалом заклади КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1» та КНП «Вінницька міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги» передали військовим 23 тонни дизельного палива на загальну суму 1,2 млн грн, придбаного за кошти бюджету Вінницької громади.

«Таке рішення ухвалили, враховуючи звернення командира військової частини, яка входить до складу Третьої окремої штурмової бригади. Оскільки у двох вінницьких лікарень є дизельне паливо, вирішили передати його на потребу військовим. Підтримка Захисників – це наразі одне із пріоритетних завдань», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я ВМР Олександр Шиш.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin