Вінниця
19.05.2024
19.62° C
Вгору

Підготовка до весни: у Вінниці почали оновлювати дорожню розмітку

Для підвищення безпеки водіїв і пішоходів, роздільні смуги для руху транспорту, зебри, контури острівців безпеки та зупинки громадського транспорту відзначаються новою фарбою. Початок робіт з впровадження цієї ініціативи відбувся на ділянці площі Героїв Майдану за участі бригад КП “Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху”.

«Перехрестя двох магістральних вулиць: Театральної та Магістратської – це одна з найбільш насичених транспортом ділянок міста. Тролейбуси, автобуси, легкові машини та інший транспорт нею курсує в різних напрямках: на Соборну, Магістратську, Київську зокрема. Тому майже кожного року ми розпочинаємо з цієї площі. Далі будемо працювати на Калічанській і поступово охопимо всі найбільші перехрестя міста, магістральні вулиці: Пирогова, Київська, Хмельницьке та Немирівське шосе. У травні перейдемо на другорядні ділянки, з меншою інтенсивністю руху», – розповідає директор КП «СМЕД ОДР» Сергій Чернов.

Щоб охопити більшу ділянку, працюють два екіпажі дорожників. Один оновлює піші переходи, підходи до стоп-ліній та контури напрямних острівців, інший – розділювальні смуги.

У департаменті транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради зазначають: працювати можна лише за сприятливих погодних умов. Тому якщо у вихідні буде сонячно, розмітку наноситимуть і в суботу та неділю.

До липня планують оновити 26 тис. м² поперечної та 260 км поздовжньої розмітки.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin