Вінниця
19.05.2024
18.91° C
Вгору

Вінницька громада сьогодні прощається із Захисником Андрієм Цвяхом

На щиті додому повернувся Цвях Андрій Сергійович, пише ВМР.

Воїн боронив Україну у 2014-2015 рр. в АТО, став на її захист і на початку повномасштабного російського вторгнення.

Вже з 24 лютого перебував на бойових позиціях. Воював у складі 57-ої окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка. Брав участь у жорстоких боях на Донецькому, а згодом на Харківському напрямках. Загинув 18 березня цього року поблизу села Синьківка Куп’янського району. Життя воїна обірвалося у 40 років… Вдома на нього чекали дружина та одинадцятирічний син.

Народився Андрій Цвях 10 жовтня 1983 року у Вінницьких Хуторах, там же зростав і навчався. Після закінчення місцевої школи розпочався його трудовий шлях.

«Андрій був добрим та трудолюбивим. З малечку допомагав мамі, брався за будь-яку роботу, щоб принести гроші в сім’ю. Таким залишився на все своє життя, – розповідає дружина полеглого Героя Олена. – У зоні АТО він не лише набув бойовий досвід, а й професію механіка-електрика. Довгий час працював у Вінниці у тролейбусному депо, а останніми перед війною роками на Стрижавському кар’єрі…»

Церемонія прощання із Андрієм Цвяхом розпочнеться о 10:00 біля його будинку у Вінницьких Хуторах за адресою: вул. П. Тичини, 11.

Поховають воїна о 13:00 на кладовищі на вул. Генерала Шаповала.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin