Вінниця
19.05.2024
18.8° C
Вгору

Військові отримали чергову допомогу від Вінницької громади та міської ради

ВМР спільно з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом та Вінницькою громадою продовжує системну допомогу армії.

Днями вдалося підсилити технічним обладнанням одразу три військові частини.

Загалом на цей пріоритет цьогоріч у бюджеті громади передбачено майже 1 млрд грн, а це третина коштів, які не входять до захищених статей.

Секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський розповів, що серед спецтехніки – квадрокоптери «Мавік 3Т», тепловізори, зарядні станції «Bandera Power» та прожектори, завдяки яким в нічний час доби оборонці краще бачать ворожі повітряні цілі та мають можливість їх збивати. У складі допомоги були ще й FPV-дрони – безпілотники, які передають відео з висоти пташиного польоту в режимі реального часу.

«Сьогодні передаємо “Мавіки 3Т” з камерами нічного бачення. Також передаємо “Бандера пауер”. Це техніка, необхідна для мобільно-вогневих груп – “ловців шахедів”. Найголовніше, щоб обладнання служило нашим військовим, зберігало людські життя та допомогло у наближенні перемоги. Ми будемо продовжувати допомагати військовим надалі», *– сказав Павло Яблонський.

Представник однієї з військових частин Олександр, який брав участь у передачі допомоги, розповів, що такі спецзасоби будуть дуже помічними під час виконання бойових завдань.

«Кожна така передача підвищує ефективність знищення засобів повітряного нападу противника, бо безпілотні літальні апарати типу “шахед” застосовуються зазвичай вночі. Ці прожектори підвищують видимість БпЛА та можливість їхнього знищення. Прожектор працює в комплексі із зарядною установкою, необхідною для живлення. Тепловізори необхідні для виявлення БпЛА вночі», – сказав він.

Всю техніку одразу ж відправили у пункт призначення до оборонців, щоб ті могли якісно відпрацьовувати цілі. Загалом для трьох військових частин було передано 12 блоків багатоканальної швидкої зарядки «Bandera Power 225S», 7 пошукових прожекторів, 11 тепловізійних монокулярів та ще три квадрокоптери DJI Mavic 3 Thermal. Все це було придбано напередодні за тендерною процедурою.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin