Вінниця
24.05.2024
16.89° C
Вгору

У Полтаві жінка вигадала, як 19 разів брати у одному й тому ж магазині продукти і не платити

На суді жінка провину визнала та розкаялась, пише ТСН.

У Полтаві до 5 років позбавлення воді засудили жінку, яка 19 разів не заплатила за продукти харчування в одному і тому ж магазині. Вона складала харчі в сумку та йшла геть, не розплатившись за товар. 

Про це йдеться у вироку Октябрського районного суду м. Полтави (назва суду недекомунізована – ред.)

За даними суду, жінка від вересня до листопада 2023 року виносила продукти харчування в одному із магазинів. Вона все клала собі до сумки та не розплачувалась за товар. Прикметно, що підсудна “скуповувалась” в одному і тому ж магазині ледве не через день. Загалом було зафіксовано 19 крадіжок. З магазину підозрювана виносила лише продукти харчування, як-от: ковбасу, сири, десерти, м’ясо, корм для котів, сметану та інше. Вона могла набрати продуктів на 300-500 грн, не заплати, а наступного дня знову прийти в той самий магазин. Це все фіксували камери спостереження. 

На суді підозрювана провину визнала та розкаялась. Вона повідомила, що харчувалась вкраденими продуктами, частину коштів магазину вже відшкодувала. 

Суд встановив, що жінка “страждає на психічні і поведінкові розлади внаслідок вживання опіоїдів, має синдром залежності, отримує замісну терапію”. 

Підсудну визнали винною у крадіжках та засудили до 5 років позбавлення волі, оскільки вона раніше уже була судимою. 

Цей вирок ще можна оскаржити в апеляційному суді.

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin